GTH

Kdo jsme

Kdo jsme

Skupina GTH multicatering vznikla v roce 2010 spojením a předchozí akvizicí společností GTH CATERING a.s. (vznik 1996), zabývající se stravováním zejména v průmyslových podnicích, administrativě a v Armádě ČR, GTH zařízení školního stravování s.r.o. (vznik 1999), působící v oblasti školního stravování, MULTI-catering s.r.o. (vznik 1999), poskytující služby zejména v segmentu zdravotnictví a průmyslu, která v roce 2021 zanikla fúzí s mateřskou společností a založením společnosti GTH catering s.r.o. (vznik 2020), která se zaměřuje na slovenském trhu, jak na stravovací služby, tak i facility management. Současní vlastníci/akcionáři působí ve výkonném managementu.

Akvizice od původních zakladatelů těchto společností proběhla za participace finančního partnera, investičního fondu Genesis.
Historie jednotlivých společností, členů skupiny, se datuje do období 1996-1999 a svou velikostí, celorepublikovým pokrytím a rozsahem služeb se společnost řadí mezi největší poskytovatele služeb v oblasti stravování v ČR.