GTH

Volná místa centrála

GTH catering a.s.

Skupina GTH multicatering je úspěšná, stabilní a rychle rostoucí společnost, zajišťující stravování zejména v průmyslových podnicích, administrativě, v oblasti školního stravování, zdravotnictví a v Armádě ČR. Do kultury naší společnosti patří týmová práce, nadšení, vstřícnost, profesionalita a zodpovědnost.

V současné době hledáme OBCHODNÍHO-PROJEKTOVÉHO MANAŽERA pro oblast Čech.
Podmínkou jsou předešlé obchodní zkušenosti. Znalost gastro oboru je velkou výhodou.

Po nástupu Vás čeká adaptační program a proškolení. Obchodní případy se realizují zejména na základě oficiálně zadaných výběrových řízeních ať už z komerční sféry, či z registru veřejných zakázek. Reporting a konzultace obchodních případů probíhá přímo s vedením společnosti.

Náplň práce:

  • zpracování zadávací dokumentace pro vypsaná výběrová řízení (práce s obsáhlými dokumenty)
  • příprava rozpočtů a kalkulace cen navrhovaného řešení nových obchodních případů (převzetí, nebo realizace nových gastro provozů)
  • příprava obchodních nabídek a prezentací (ke každé nabídce přistupujeme individuálně)
  • vedení obchodních jednání a vytváření image společnosti na trhu
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí v oblasti závodního stravování
  • monitoring trhu a sledování portálů s veřejnými zakázkami

Co požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání
  • praxi v obchodu min. 4 roky (vytváření obchodních nabídek na míru)
  • zájem o gastro obor (zkušenost výhodou)
  • PC dovednosti (MS Office-MS Word) na velmi dobré uživatelské úrovni,
  • logické uvažování, smysl pro detail, pečlivost, organizovanost
  • vyzrálou, empatickou osobnost
  • znalost angličtiny výhodou (občasná příprava podkladů a prezentací pro nadnárodní společnosti)
  • aktivní řidič (dojezdy po celé ČR)
  • Lokalita Celá ČR, Praha
  • Práce na plný úvazek

Nabízíme:

  • variabilní složku mzdy do výše 20 %
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • notebook
  • služební auto i pro soukromé účely
  • mobilní telefon a tarif zdarma
  • dotované stravování
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • nástup možný dohodou

V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš strukturovaný životopis a průvodní dopis na adresu: [email protected].

Přijďte posílit náš tým ve finanční účtárně!

Hledáme samostatnou FINANČNÍ ÚČETNÍ, příjemné pracovní prostředí v budově BB Centra na Praze 4

Vaší náplní práce bude:

  • Zodpovědnost za zpracování účetnictví jednotlivých středisek
  • Účtování: přijatých faktur, vydaných faktur, pokladny, dohadných položek, časového rozlišení, skladu, interních faktur (případně tvorba DPH, zpracování majetku společnosti)

Požadujeme

  • SŠ vzdělání - ideálně ekonomického směru
  • Praxi v oboru účetnictví min. 2 roky
  • Znalost problematiky účetnictví
  • Komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, příjemné vystupování a samostatnost
  • Znalost práce na PC

Nabízíme

  • Zázemí stabilní, prosperující společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Odpovídající mzdu, čtvrtletní odměny
  • Zaměstnanecké benefity: mobilní tarif, výhodné stravování, příplatky na životní nebo penzijní připojištění, flexibilní pracovní dobu, zaškolení
  • různorodou práci v oblasti účetnictví,
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Pracoviště v BB Centru na Praze 4
  • Možnost domluvy flexibilní pracovní doby a částečné práce z domova